Merhaba tatil ve gezim severler bugün size hem öğrenciler için hem de aileler için tam bir dost olan bir tur şirketi getirdik Namila.com. Namila sizlere Helal tatil fırsatı sunuyor alkolsüz oteller keşfetmenize bizzat yardımcı oluyorlar. Eh bu kısım öğrenciler için harika bizce. Bunun dışında üye olan herkese 500 tl para puan vermeleri de ayrıca bir kıyakları olsa gerek 🙂 Aileler içinde aynısı geçerli olmasıyla birlikte birbirinden rahat ve güvenli aile içi olacağınız villalar da kiralamanız mümkün.

Tatiller genellikle sevinç ve mutluluk duygularını yaşatır insana. Ancak tatil sürecinin başından sonuna yaşanan duygular farklılaşabiliyor. İşte size önerdiğimiz bu tatil tur şirketi fırsatlarıyla sizde duygudan duyguya koşacaksınız 🙂

Mesela;

Tatil fikri kafanızı kurcalarken, aniden heyecan duygusu ile büyülenirsiniz. Giderken bile bu duygu ile büyülenmiş gibi hissedersiniz. Hatta belki de dünyanın en iyi duygusu ile sarıp sarmalanırsınız. Eh bir de gittiğiniz yer çok sevdiğiniz bir yerse heyecandan uyku bile uyumayabilirsiniz 🙂 Yada Tatil yerinizi ve biletinizi ayarladıktan sonra bir an önce oraya ışınlanma isteği bir başkadır. Sabırsızca yolda giderken ‘ne kadar kaldı?’ diye dakika başı saate bakar durursunuz. Hemen o huzur verici anların başlamasını istersiniz. Hatta tatilde yaşayacaklarınızı merak eder durursunuz. Sürekli Namila’dan seçtiğiniz otelin görsellerine ve videolarına bakarsınız. Baktıkça yaşayacağınız mutlu zamanların hayalleri ile merak duygusu arşa çıkar. Güzel bir yolculuktan sonra tatil yerine ulaştığınızda ilk önce bir sevinç yaşarsınız. Kültür, yemek, doğa, insanlar derken mutluluk çoktan sizi esir alır 🙂 Burada olmak için çok çalıştığınız aklınıza gelir. Bu izni koparmak için verdiğiniz mücadele. Öğrenciyseniz dersler sınavlar gözünüzün önünden geçer. İşçiyseniz de uykusuz kaldığınız geceler sunum dosyaları. Her anı dolu dolu yaşamak istersiniz. Tatil devam ederken özgürlüğünüzün tadını çıkarırsınız. Tüm kontrolün sende olduğunu hissedersin. Bu anların bitmesini hiç istemezsiniz. Ve tatilin sonuna yaklaşırken memnuniyet duygusu tüm vücudunuzu kaplar. ‘İyi ki geldim!’ diye içinizden geçirirsiniz. Sonuçta o yaşadığınız yorgunluklar, gerginlikler uçup gitmiştir. Hatta ‘Tatili uzatsam mı ki?’ diye de bir düşünürsünüz. Ama maalesef kaçış yok tatil biter eve dönüş tamamlanır. Gündeminiz artık iş veya okuldur. Tatil fotoğraflarına bakarak güzel zamanlarınızı düşünürsünüz.

 

 

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkinizi emoji ile gösterin

Çok Güldüm Çok Güldüm
0
Çok Güldüm
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Kusacam Kusacam
0
Kusacam
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
kurtgozanil

Platin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular sorabilirsiniz
İçerik Ekle
Görseller ile Biçimlendirilmiş Metin Hazırlayabilirsiniz
Bilgi yarışması
Bilgi amaçlı doğru ve yanlış cevapları olan sorular hazırlayabilirsiniz
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapabilrsiniz
Liste
Klasik İnternet Listesi
Geri sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Oluştur
Görsel
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı