1
2 hisseleri, 1 Puan

Züleyha Şiiri Hatırımda Bir Sen Kaldın

Son günlerde bir çok kişinin beğenisi kazanan Ozan Manas’ın Hatırımda Bir Sen Kaldın Şarkısı ve bunun içinde geçen şiir ve diyaloglar.

Şahsen kendi adıma dinlemeye doyamadığım huzur veren bir çalışma olmuş. Hatta o kadar çok beğendim ki şiirini seslendirmeye çalıştım.

Züleyha Şiiri Hatırımda Bir Sen Kaldın Şarkı Sözleri

HATIRIMDA BİR SEN KALDIN… Diyalog 1: “Züleyha şimdi sen diyeceksinki pişman mıyım? Bir anından bile pişman olmadım. İçim çekiyor mu çekmiyor eskisi gibi çayı, Çok içime çekemiyorum mesela sigarayı, İçim almasada bu ayrılığı, yine gelse yine severim. Kurşun olsa kaçmam, ecel olsa saklanmam Ateş olsa sakınmam, yine gelse yine severim…” Bu hasrete kaç yıl biçtin Niye bilmem ki vazgeçtin Belki yeni bir yar seçtin Sende kaldı hep muradım. Unuttum tüm insanları Konuştuğum lisanları Baharları nisanları Hatırımda bir SEN kaldın… Diyalog 2: -Ben ölürsem sever misin yeniden birini? +Severim! -Hani gül koklamazdım benim üstüme. +Koklarım demedim ki, severim dedim. -Ne demek koklamam ama severim, kimi seversin mesela? +Ölürsen birgün senin üstüne senin yokluğunu getirir onu severim Züleyha, Giderim seni ilk gördüğüm yeri severim, yetmezse bana ilk güldüğün anı severim. Beni beklerken durduğun yeri severim mesela. Gidersen senden geriye kalan ne varsa bende bulur onu severim… Bulamadım senden bir iz Seni bir ömür aradım Ölüm kalımdı son sözün Bir nefes soluk aradım… Unuttum tüm insanları Konuştuğum lisanları Baharları nisanları Hatırımda bir SEN kaldın… Diyalog 3: “Züleyha ikimizde bir kafesin içindeyiz farkında mısın? Seninki telden benimki gönülden bir kafes. Seni bıraksalar kafesinden sen özgürsün, Beni bıraksalar kafesimden ben ölürüm…”

 

 

 

Burayada kendi seslendirdiğimi paylaşayım da içimde kalmasın. Bağlantıya tıklarsanız youtube üzerinden dinleyebilirsiniz.

https://youtube.com/shorts/TOR6PNbTE1o?feature=share

 

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

1
2 hisseleri, 1 Puan

Tepkinizi emoji ile gösterin

Çok Güldüm Çok Güldüm
0
Çok Güldüm
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Sevdim Sevdim
2
Sevdim
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Kusacam Kusacam
2
Kusacam
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Üzüldüm Üzüldüm
1
Üzüldüm
Ahmet KARADAYI

Platin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular sorabilirsiniz
İçerik Ekle
Görseller ile Biçimlendirilmiş Metin Hazırlayabilirsiniz
Bilgi yarışması
Bilgi amaçlı doğru ve yanlış cevapları olan sorular hazırlayabilirsiniz
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapabilrsiniz
Liste
Klasik İnternet Listesi
Geri sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Oluştur
Görsel
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı