6
2 hisseleri, 6 Puanlar

Yeni Bir Harry Potter Filmi Çekilecek mi? Harry ve arkadaşlarının büyüyüp, anne baba olduktan sonraki hallerini göreceğimiz bir filmi bekleyen hayranlar için bu sorunun yanıtını araştırdık.

Ünlü İngiliz yazar J. K. Rowling’in yarattığı sihirli dünyanın baş karakteri Harry Potter, ilk kitabıyla 1997 yılında karşımıza çıkmıştı. Kitap çok sevilince 2001’de Felsefe Taşı ile sinema dünyasına giriş yaptı ve 10 yıl boyunca devam etti. 2011’de ise Ölüm Yadigarları’nın ikinci filmiyle Harry Potter serisi son buldu. Ancak popüler kültürdeki yerini perçinleyen bu karakterin daha çok hikayesi vardı…

Harry Potter efsanesi gerçekten sona mı erdi?

Yüreklere su serpecek kısa bir cevap vermek gerekirse; hayır, Harry Potter efsanesi ve serinin sihirli dünyası sona ermedi. Bir süredir yeni Harry Potter filmi görmesek ya da herhangi bir haber almasak da, serinin sihirli dünyası seyirciyle ve okuyucuyla buluşmaya devam ediyor. J. K. Rowling hâlâ hikayeler yazmayı sürdürüyor ve Harry Potter ile arkadaşları bu sıralarda Lanetli Çocuk oyunuyla Broadway sahnelerini sallıyor.

J. K. Rowling ve John Tiffany’nin birlikte kaleme aldıkları Harry Potter ve Lanetli Çocuk isimli tiyatro oyunu, 2016’dan beri Broadway’in ışıltılı sahnelerinde seyirciyle buluşuyor. Hatta yalnızca Broadway ile sınırlı değilşu an dünyanın en büyük şehirlerinden Londra’da, New York’ta ve Melbourne’da seyirciyle buluşan oyun, bir süre sonra Almanya’nın Hamburg kentinde de Almanca olarak sahnelenecek.Yeni Harry Potter filmi hakkında son sözler;

Maalesef, yeni film için açıklanmış hiçbir bilgi yok. Şu an için hem yazar J. K. Rowling hem de yapımcılar Harry Potter ve Lanetli Çocuk oyunu ile Fantastik Canavarlar film serisine odaklanmış durumdalar. Tiyatro hikayesi ve film serisi, yapımcıları ve yazarı tatmin edecek şekilde yoluna devam ediyor.Bu nedenle yakın zamanda bir Harry Potter filmi görmemiz zor. 

Neden yeni Harry Potter filmi çekilmiyor ve şu an Harry Potter dünyası ne durumda gibi soruların yanıtlarını, edindiğimiz tüm bilgiler ışığında açıkladık. Görünürde yeni bir Harry Potter filmi olmayabilir ama hala her izlediğinizde ve okuduğunuzda heyecanlanacağınız 8 film ve kitaplar hayranları bekliyor. Belki de günün birinde yeni bir Harry Potter filmi görebiliriz.
Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

6
2 hisseleri, 6 Puanlar

Tepkinizi emoji ile gösterin

Çok Güldüm Çok Güldüm
5
Çok Güldüm
Kızdım Kızdım
30
Kızdım
Sevdim Sevdim
11
Sevdim
Eğlenceli Eğlenceli
4
Eğlenceli
Kusacam Kusacam
9
Kusacam
Şaşırdım Şaşırdım
27
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
33
Beğendim
Üzüldüm Üzüldüm
16
Üzüldüm
yönetim

Platin

2 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular sorabilirsiniz
İçerik Ekle
Görseller ile Biçimlendirilmiş Metin Hazırlayabilirsiniz
Bilgi yarışması
Bilgi amaçlı doğru ve yanlış cevapları olan sorular hazırlayabilirsiniz
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapabilrsiniz
Liste
Klasik İnternet Listesi
Geri sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Oluştur
Görsel
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı