2
2 hisseleri, 2 Puanlar

Kara Tahta Dizisi Konusu Ve Oyuncuları

Kara Tahta Dizisi Hangi Kanalda

Tanıtımları ile bir anda dikkatleri üzerine çeken izleyicilerin dikkatini çeken KARA TAHTA dizisi 30 MART ÇARŞAMBA akşamından itibaren TRT 1 ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkacak. Daha ilk bölümü yayınlanmamışken bile sosyal medyada dizi gündem oldu.

KARA TAHTA DİZİSİNİN KONUSU NE?

Kara Tahta dizisinde yarım kalmış bir hikaye işlenecek. Atlas ve Irmak’ın aşk öyküsü ekrana gelecek. Atlas’ın yıllar sonra öğrenciyken ayrıldığı lisede matematik öğretmeni olarak göreve başlaması sonrası yaşananlar anlatılacak. Lise döneminde aşık olduğu Irmak da yıllar sonra Atlas’ın karşısına o lisede meslektaşı olarak çıkacak. Lise yıllarındayken akran zorbalığına uğrayan Atlas; annesiyle beraber memleketini terk eder.

“Atlas; doğduğu, aşık olduğu, ölüme itildiği kente öğretmen olarak geri döner. Kendisini geçmişe bağlayan köklerin zaman içerisinde zayıflamasının başına neler getireceğinden habersizdir. Şehrin güzeller güzeli Irmak’ı da seneler önce geride bıraktığını sandığı Atlas’ın karşısına çıkmasıyla darmadağın olur. Bekir ise Atlas ile Irmak’ın hikayesinde Irmak’ın aşığı olarak ölmeyi ve öldürülmeyi göze alır. Atlas, Irmak ve Bekir’in karşı karşıya geldiği bu dünya bambaşka bir hayatın habercisidir.“

Atlas karakteri ile Irmak, okul yıllarında aşk yaşayan ama sonra birbirlerinden kopan ve yıllar sonra yeniden bir araya gelen iki eski aşık olarak hikayede yer alacak. İki aşığın yıllar önce bir şekilde ayrıldıkları, Atlas’ın gittiği ve Irmak’ın çok acı çektiği anlaşılmakta dizinin ilk fragmanında. Aradan geçen uzun bir zamanın ardından, dönmeyeceğini düşünülen Atlas, doğup büyüdüğü yere geri dönüyor ve Irmak ile yeniden karşılaşıyor. Büyük bir öfke ile çekip gittiği anlaşılan Atlas’ın hikayesi merak konusu. Bir öğretmeni oynayacak olan Atlas, geri döndüğü kasabasında öğretmenlik yapacak.

Kara Tahta Dizisi Oyuncuları

Dizide Miray Daner Irmak, Furkan Andıç da Atlas karakterini canlandıracak. Cengiz Bozkurt’un da kadrosunda yer aldığı dizide Yargı dizisinde avukat Engin ile son zamanlarda yıldızı parlayan Onur Durmaz ise Kara Tahta’da Cafer karakterini canlandıracak. Yeni dizide kebapçıda çalışan Cafer, hikayenin kötü adamı olan Bekir’in tarafında bulunacak.

Furkan Ardıç – Atlas

Miray Daner – Irmak

Cengiz Bozkurt – Arif Hoca

Kerem Arslanoğlu – Bekir

Selen Uçer – Münevver

Çiçek Dilligil – Sevgi

Mine Tüfekçioğlu – Ülfet

Nizam Namidar – Hikmet

Onur Durmaz – Cafer

Taylan Meydan – İskender

Eylül Uğan – Aylin

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

2
2 hisseleri, 2 Puanlar

Tepkinizi emoji ile gösterin

Çok Güldüm Çok Güldüm
0
Çok Güldüm
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Sevdim Sevdim
1
Sevdim
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Kusacam Kusacam
0
Kusacam
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Ahmet KARADAYI

Platin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular sorabilirsiniz
İçerik Ekle
Görseller ile Biçimlendirilmiş Metin Hazırlayabilirsiniz
Bilgi yarışması
Bilgi amaçlı doğru ve yanlış cevapları olan sorular hazırlayabilirsiniz
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapabilrsiniz
Liste
Klasik İnternet Listesi
Geri sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Oluştur
Görsel
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı