3
1 Paylaş, 3 Puanlar

Exxen’in En İyi İçerikleri

Netflix ve Blu Tv den sonra Exxen  dijital platforma çok hızlı bir giriş yaptı. Çok kaliteli ve izleyicisi olan içerikleri yayınlamaya başladı.

Konuşanlar

Exxen’de en çok izlenen içerikler’ arasında yer alan, pandemiyle birlikte ve YouTube’la hayatımıza giren ‘Konuşanlar’ programını Hasan Can Kaya sunuyor Covid-19 nedeniyle ilk karantina sürecinin yaşandığı dönemde ve Exxen’de en çok izlenen programlar arasına giren Konuşanlar’da Hasan Can Kaya, gelen konuklar arasından önce konuşanları seçiyor ardından onlara ilginç sorular soruyor. Hem ekran başında izleyenlerin hem de programa giden konukların oldukça keyifli vakit geçirmesini sağlayan Konuşanlar’da  soruların ilginç olması gibi cevaplar da bir o kadar eğlenceli ve ilginç hale geliyor.  

Tolgshow Filtresiz 

Uzun zaman Tv ekranlarında değişik kanallarda izlediğimiz Arkadaşım programını ‘Tolgshow Filtresiz’ adıyla Exxen’de görüyoruz. Komedi kategorisinde olan bu program yine izleyenleri güldürmeyi başarıyor ve ‘Exxen’de en çok izlenen içerikler’ arasına giriyor. Tolga Çevik’in yönetmenle olan atışmalarını eğlenceli ve bir tiyatro oyunu dilinde izlediğimiz  TolgShow Filtresiz’in yeni bölümleri de Cuma günleri yayınlanıyor.  

Şeref Bey 

Exxen’de en çok izlenen içerikler’ listesine yine oyuncu kadrosu çok sağlam olan bir başka diziyle devam ediyoruz. Haluk Bilginer, Songül Öden, Devrim Yakut, Şükran Ovalı, Ertan Saban, Ecem Uzun, Ahmet Rıfat Şungar, Serhat Kılıç gibi isimlerin yer aldığı ‘Şeref Bey’de, Arnavutluk’tan Türkiye’ye göç eden, en iyi aşçılar arasında gösterilen, romantik, hassas, prensiplerine bağlı ve çok inatçı olan bir karakterle karşılaşıyoruz. Dizide, yeni bir hayat için yola çıkan fakat beklenmedik sürprizlerle karşılaşan Şeref Bey’in başından geçenleri izliyoruz.   Şahsen uzun zamandır HALUK BİLGİNER’in yaptığı en işlerden biri olduğunu düşünüyorum.

Masterchef Junior 

TV 8’de yayınlanan ve herkesi ekran başına kilitleyen Masterchef yarışmasının bu kez çocuklara uyarlanmış haliyle Exxen’de yayınlanıyor. Yine Danilo, Mehmet ve Somer şefi gördüğümüz Masterchef stüdyosunda şimdi de çocuklar yarışıyor. 

İşte Bu Benim Masalım 

Sevilen şarkıcı Aleyna Tilki ve Survivor birinci Cemal Can Seven’in başrolü paylaştığı ve bir gençlik dizisi olan ‘İşte Bu Benim Masalım’ Exxen’in en çok izlenen içerikleri arasında yer alıyor. Müzikal dizi özelliği de taşıyan İşte Bu Benim Masalım, sesi konusunda oldukça yetenekli olan fakat sahnelerden korkan 17 yaşındaki bir öğrencinin bu konuda yükselişini konu alıyor. İki karakter de bu yolda önlerine çıkan engelleri aşmaya çalışıyor. 

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

3
1 Paylaş, 3 Puanlar

Tepkinizi emoji ile gösterin

Çok Güldüm Çok Güldüm
0
Çok Güldüm
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Kusacam Kusacam
0
Kusacam
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Ahmet KARADAYI

Platin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular sorabilirsiniz
İçerik Ekle
Görseller ile Biçimlendirilmiş Metin Hazırlayabilirsiniz
Bilgi yarışması
Bilgi amaçlı doğru ve yanlış cevapları olan sorular hazırlayabilirsiniz
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapabilrsiniz
Liste
Klasik İnternet Listesi
Geri sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Oluştur
Görsel
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı