1
1 Paylaş, 1 Puan

Yeni sezon dizi mi arıyorsunuz? Sizde konusu hep aynı olan yaz dizilerinden sıkıldınız değil mi? Bu dizileri izlerken evden dışarı çıkmak istemeyeceksiniz.Eğer kaçırdığınız bir dizi varsa yeni sezonu çıkmadan önceki sezonlarını izleyebilirsiniz.

İşte Yeni sezonuyla karşımızda olacak 10 dizi.

Umarım beklediğinize değer 😊

1.Workin’ Moms – 29 Ağustos

Doğum izinlerinin sona ermesiyle işlerine geri dönen anneler, hem çalışıp hem de çocuklarına bakmak zorunda. Peki ya nasıl? Bu dizide dört annenin; çocukları, patronları, aşk hayatlarını nasıl yürüttüğü anlatıyor. Bunun yanında bir de Toronto’daki yaşayışları gözler önünde.

2.American horror story:1984| – 18 Eylül


Emma Roberts’ın rol alacağı yeni sezon “AHS: 1984” adıyla karşınıza gelecek. Korku türünün 1980’lerdeki bir örneğinin yapıldığı dizinin isminde 1984 geçmesinin sebebi “A Nightmare on Elm Street”, “Children of the Corn” ve “Friday the 13th: The Final Chapter” gibi klasikleşmiş korku türündeki filmlerin bu tarihte seyircilerle buluşmuş olması.

3. Disenchantment – 20 Eylül


Netflix’teki yetişkin animasyonlarından bir tanesidir. Aslında bir prenses olan Bean, bütün sorumluluklardan kaçarak içki içmeyi tercih ediyor ve ona elf ve şeytan gibi dostları da yardım ediyor. Tabii bu sırada kralı oldukça sinirlendirmeyi başarıyor.

4. This Is Us – 24 Eylül


Yeni sezonu merakla beklenen dizilerden biri olan ‘This Is Us’, aynı gün doğan fakat birbirinden habersiz farklı hayatlar yaşayan 5 kişiyi konu alıyor. Hayatları farklı olan bu insanların dış görünüşleri ve karakterleri de birbirinden oldukça farklı.

5. It’s Always Sunny in Philadelphia – 25 Eylül


2005’te seyirciye sunulan dizi, komedi olaylarını konu alır. Dizinin hikâyesi dizide rol alan Rob McElhenney, Glenn Howerton ve Charlie Day tarafından oluşturuldu. Philadelphia’da bir mahallede İrlanda barı işleten 5 arkadaşın yetişkinlik yolunda yaşadıkları anlatılır. Daha iyiye gitmeye çalışan arkadaş grubu bu konuda pek iyi değil. Olaylar en dibe geldiğinde arkadaşlar ne yapıyor?

6. The Good Place – 26 Eylül


Bir komedi-dram dizisi diyebileceğimiz ‘The Good Place’ aynı zamanda fantastik olayları da konu edinir. Normal bir şekilde yaşayan ve bencil diyebileceğimiz Eleanor Shellstrop, ölünce cehenneme gideceğini anlar ve bunun için daha iyi bir kadın olmaya çalışır. Ona yardım eden bilgesi sayesinde bakalım iyi bir insan olabilecek mi?

7. The Walking Dead – 6 Ekim


Amerikan televizyon dizisi olan ‘The Walking Dead’ hikâyesini, Robert Kirkman, Tony Moore ve Charlie Adlard ‘ın aynı adlı çizgi romanından alıyor. Hikâye kasabanın polis şefi Rick Grimes’in bir kaza sonucu hastaneye yatmasıyla başlıyor. O, hastanedeyken dünya bildiğinden çok farklı bir yer olur. Bir zombi salgını başlamıştır. Atlanta’da yaşayan küçük bir grup insan, etlerini yemek isteyen bu zombilerden nasıl kurtulacak?

8. Supernatural – 10 Ekim


2005’ten beri seyirci karşısında olan ve oldukça çok izlenen bu Amerikan yapımı dizi korkunç ve fanstatik olayları konu ediniyor. Anneleri bilinmeyen bir varlık tarafından yakılarak öldürülen Dean ve Sam Winchester adlı iki kardeşin doğaüstü yaratıklarla mücadelesi anlatılıyor.

9. Silicon Valley – 16 Ekim


Kara mizah türündeki dizi 1980’lerin sonunda Silikon Vadisi’nde çalışan bir bilgisayar programcısının hayatını anlatıyor. İçine kapanık ve asosyal programcısıyla 5 arkadaşının yaşadığı olaylar neler olabilir? Teknoloji alanında çalışan insanların başarıya nasıl ulaşabilecekleri de bu dizide anlatılıyor.

10. The Crown – 17 Kasım


Drama türündeki bu dizinin 4.sezonunda II.Elizabeth’in tahtta olduğu dönem anlatılıyor. Yaşanan rekabetler ve aşklar da anlatılan olaylara dahil oluyor. Kısacası 20. yüzyılın ikinci yarısındaki olayları izliyoruz.

 

 

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

1
1 Paylaş, 1 Puan

Tepkinizi emoji ile gösterin

Çok Güldüm Çok Güldüm
0
Çok Güldüm
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Kusacam Kusacam
0
Kusacam
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Efe Karadayı

Platin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular sorabilirsiniz
İçerik Ekle
Görseller ile Biçimlendirilmiş Metin Hazırlayabilirsiniz
Bilgi yarışması
Bilgi amaçlı doğru ve yanlış cevapları olan sorular hazırlayabilirsiniz
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapabilrsiniz
Liste
Klasik İnternet Listesi
Geri sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Oluştur
Görsel
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı