6
1 Paylaş, 6 Puanlar

Gain Nedir? Nasıl İzlenir? Gain Televizyonda İzlenir Mi?

Özellikle pandemi döneminde insanların televizyon programlarında aradığını bulamaması sebebiyle dijital içerik platformlarına her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Onlardan biride GAİN. Gain 30 Aralık 2020 de yayın hayatına başladı.

GAİN, iOS ve Android uygulamaları üzerinden hizmet veriyor ve kişilere birçok yerli ve yabancı özel içerik sunuyor.

Dizi, belgesel, haber, müzik, yerli ve yabancı filmlerden eğlence programlarına kadar farklı alternatiflerin sunulduğu “GAİN”de, Ahmet Mümtaz Taylan, Berk Keklik, Can Bonomo, Engin Günaydın, Devin Özgür Çınar, Gaye Su Akyol, İlber Ortaylı, Mirgün Cabas, Özcan Deniz, Serkan Keskin, Vedat Milor, Dolunay Soysert, MFÖ, Harun Tekin, Melikşah Altuntaş ve Bartu Küçükçağlayan, Muhammet Uzuner gibi isimler izleyiciyle buluşuyor.

 

Kısa videoların olduğu yeni nesil içerik platformu Gain, kişiye özel yayın akışı sunan, yenilikçi, eğitici, eğlendirici kısa videoların olduğu yeni nesil bir içerik platformu olarak hayata geçirildi. Diziler, kısa filmler, mini belgesel serileri, spor, müzik ve eğlence programlarının yanı sıra günlük haber akışı ve canlı yayınlardan oluşan yerli-yabancı geniş bir yayın akışını Gain'de bulmak mümkün. Yerli online platforma www.gain.tv adresinden ulaşmak mümkün. Kelimenin Türkçe karşılığı ise kazançtır.

GAİN ücretli mi? 

Kişiye özel yayın akışı sunan, yenilikçi, eğitici, eğlendirici kısa videoların olduğu yeni nesil içerik platformu olan GAİN ücretsiz hizmet veriyor. 30 Aralık 2020 Çarşamba günü yayına başlayan platformun, ilerleyen aylarda aylık ve yıllık paketlerine göre farklı ücret tarifesi olması bekleniyor. İçerik başına ödeme de mümkün olacak. Gain'in içerik kütüphanesi Apple Store ve Google Play Store'dan indirilebilen mobil uygulama aracılılığıyla izlenebiliyor.

GAİN içerikleri nelerdir, nasıl izlenir?

Platform, kullanım kolaylığı sağlayan dikey formatında kısa içerikler sunmasının yanı sıra kişiye özel yayın akışı da veriyor. GAİN’e, iOS ve Android platformlarından ulaşılabiliyor. Play Storeden indirip izleyebilirsiniz

GAİN TELEVİZYONDA NASIL İZLENİR

Gain şuan için sadece telefonlardan tv ye yansıtarak televizyonda izleyebilirsiniz.

GAİN ORİJİNAL İÇERİKLERİ NELERDİR?

1. Terapist – 2020

2. Bir MFÖ Belgeseli Ele Güne Karşı – 2020

3. Bir Şifa Bağımlısının İtirafları – 2020

4. Ahmet Mümtaz Taylan'la İstanbul Hesabı – 2020

5. Vedat Milor İle En İyisi – 2020

6. Tuz Biber – 2020

7. Elektromonolog – 2020

8. 10 Bin Adım – 2020

GAİN PROGRAMLAR

1. Oyunlar Holding – 2020

Podcast dünyasını sallayan, senelerce listelerde bir numara olan "O Tarz mı?" ve "Podcastia" yaratıcıları bilardodan Sims'e, kutu oyunlarından atari oyunlarına her türlü oyunu el emeği kostümleri ve DIY objelerle oynuyor.

2. 6 Kadın 6 Kuşak 1 Soru – 2020

Her jenerasyondan ve farklı profillerden kadınlar, aynı konu hakkındaki düşüncelerini ve tecrübelerini paylaşıyor. Mini röportaj serisi kadınların bir konuya bakış açısı, zamanla veya kuşaklara göre değişip değişmediğini bize gösteriyor.

3. Cep Hikayeleri – 2020

Tutkularının, hayallerinin, daha iyi bir hayat ihtimalinin peşinden gidenlerin, ısrar edip en sonunda elde edenlerin gerçek hikayeleri.

4. İstanbul Apartmanları – 2020

1870 Beyoğlu yangınında yanan ahşap binaların yerine Avrupa'dan ithal bir konut tarzı olarak yapılan apartmanların yapım sürecini, hikayelerini, kimlerin yaşadığını ve günümüze kadar uzanan hikayelerini anlatan arşiv değeri taşıyan bir belgesel.

 

 

 

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

6
1 Paylaş, 6 Puanlar

Tepkinizi emoji ile gösterin

Çok Güldüm Çok Güldüm
0
Çok Güldüm
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Kusacam Kusacam
1
Kusacam
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
7
Beğendim
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Ahmet KARADAYI

Platin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular sorabilirsiniz
İçerik Ekle
Görseller ile Biçimlendirilmiş Metin Hazırlayabilirsiniz
Bilgi yarışması
Bilgi amaçlı doğru ve yanlış cevapları olan sorular hazırlayabilirsiniz
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapabilrsiniz
Liste
Klasik İnternet Listesi
Geri sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Oluştur
Görsel
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı