2
2 hisseleri, 2 Puanlar

Lucifer 7. Sezon Ne Zaman?

Lucifer dizisi 10 Eylül 2021 tarihinde yayına giren 6. Sezonuyla yine sevenlerini mutlu etmişti. O tarihten beri hayranları tarafından sürekli sorulan soru 7.sezonu ne zaman yayına girecek?

Lucifer dizisi Netfilix platformunda yayınlandığı günden beri gerek oyuncuları gerek dizi konusu ile pek çok kişinin ilgisini çekmiş ve uzun süren sezonlarına rağmen izlenmeye devam edilmiştir. Ama LUCİFER hayranları için kötü haber 7.sezonun şu an için yayınlanmayacak olmasıdır.

Lucifer Dizisi Konusu

Lucifer dizisi netflix platformunda 2016 yılından beri yayınlanan ve oldukça ilgi ile seyredilen diziler arasında yer almaktadır. Lucifer dizi konusu ise kısaca şu şekilde anlatılabilir. Lucifer, mutsuz aynı zamanda çabuk sıkılan cehennem Efendisidir. Bu sıkılganlığı üzerine insan dünyasına bir sıçrama gerçekleştirir. Bu sıçrama için cehennemde olan tahtını boş bırakmaya karar verir. Lucifer, ruhlara işkence eden iblis Mazikeen ile birlikte düşmüş melekler şehrine yani Los Angales ‘a yerleşirler. Mazikeen, şeytanın en iyi arkadaşıdır.

Lucifer kendine Lux isminde bir özel gece kulübü oluşturur. Milyarder olan Lucifer Morningstar rolünü üstlenmektedir. Yeni oluşturduğu hayatında partiler, lüks standartlar ve sayısız kadın kaplamaktadır. Lux ‘un hemen dış kısmında tanıdığı bir kadının öldürülmesiyle Los Angelese Polis Departmanı Dedektifi Chloe Decker ile tanışması gerçekleşmektedir. Fakat Chloe, Lucifer ‘ın özel yeteneğini kullanabildiği bir insan olmaması ile Lucifer ‘ın dikkatini çekmektedir. Bu işin peşini bırakmayan Lucifer, dedektif ile birlikte vaka çözmek için adım atıyor.

Lucifer dizi konusu devamında ise Lucifer Chloe ile birlikte cinayetleri çözmeye çalışırken aslında kendi yaşamında ki eksik parçaları da yerine koymaya çalışıyor. Bunları yaparken pek çok olayı çözümleyen Lucifer yalnızca dedektif Chloe Decker açısından bir çözümleme yapamıyor, fakat çözümleyebilmek için büyük mücadele verir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

2
2 hisseleri, 2 Puanlar

Tepkinizi emoji ile gösterin

Çok Güldüm Çok Güldüm
0
Çok Güldüm
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Kusacam Kusacam
0
Kusacam
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Üzüldüm Üzüldüm
1
Üzüldüm
Ahmet KARADAYI

Platin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular sorabilirsiniz
İçerik Ekle
Görseller ile Biçimlendirilmiş Metin Hazırlayabilirsiniz
Bilgi yarışması
Bilgi amaçlı doğru ve yanlış cevapları olan sorular hazırlayabilirsiniz
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapabilrsiniz
Liste
Klasik İnternet Listesi
Geri sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Oluştur
Görsel
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı