3
2 hisseleri, 3 Puanlar

La Casa De Papel 5. Sezon Ne Zaman?

Netflix in en çok izlenen dizilerinden biri LA CASA DE PAPEL. Game Of Thrones, Breaking Bad, Prison Break gibi sayılı fenemon diziler arasına girmeyi başaran LA CASA DE PAPEL in hayranları merakla 5 sezonunun ne zaman yayınlanacağını bekliyordu. Ve beklenen haber LA CASA DE PAPEL hayranlarını sevindirdi. La Casa De Papel 5. sezonu 2021 EYLÜL ayında NETFLİX de yayında olacak.  Dizinin şuana kadar 4 sezon 31 bölümü yayınlandı.

La Casa De Papel Dizisinin Konusu Nedir?

La Casa de Papel her şeyden önce bir soygunun hikayesidir. Dizi, profesörün Ulusal madeni para ve pul fabrikasında mükemmel soygunu gerçekleştirmek için her şeyi nasıl hazırladığını ve organize ettiğini anlatıyor. Profesör, planında başarılı olabilmek için, kimliklerini korumak için kendilerini şehir isimleriyle çağıran 8 mahkumu işe aldı. Böylelikle Tokyo, Nairobi, Rio, Moskova, Berlin, Denver, Helsinki ve Oslo 2,4 milyar euro basmak için fabrikada on gün kapalı kalacak. Aynı zamanda öğretmen, zamandan kazanmak ve eylemlerini tahmin etmek için polisle oynayacaktır.

La Casa de Papel dizisinin klasik soygunlarının aksine sıra dışıdır. Nitekim soyguncu ekibimiz banknotların izlenmesini imkansız hale getirmek için kendilerini kuruluşa kilitleyecektir. İlk bölüm biraz rahatsız edici görünebilir çünkü soygun 10 dakika sonra başlıyor. Ancak perde, geri dönüşlerle yavaş yavaş dağılıyor.

La Casa De Papel Dizisinin Oyuncuları ve İsimleri Nelerdir?

Senaryo, “Ocean” veya “Elusive” filmleri gibi iyi bir şekilde bir araya getirilmiştir. Her şey bir tarafta öğretmen, diğer tarafta Müfettiş Raquel ve ekibi ile bir satranç oyunu gibi görünüyor. Dizinin oyuncu kadrosu ise şöyledir.

Oyuncunun adı Alvaro Morte, 43 yaşında ve İspanya’nın güneyindeki Algérisas’ta doğdu. Müthiş soygunu titizlikle hazırlayan “profesör” lakaplı Sergio Marquina karakterini canlandırıyor.

Úrsula Corberó ve 28 yaşında. Barselona’da doğdu. Instagram’da 4,5 milyon takipçisi var. Zorlu bir soyguncu, özgür ruh olan Silene Oliveira karakterini oynuyor.

Müfettiş Raquel, Itziar Ituño, 43 yaşında ve çok iyi tanındığı İspanyol Bask Bölgesi’nden. Soyguncularla pazarlık yapmaktan sorumlu, hayattan zarar görmüş bir araştırmacı rolünü oynuyor.

Berlin, Pedro Alonso, 46 yaşında ve kuzeybatı İspanya’nın Galiçya eyaletindeki Vigo’dan. Soyguncuların lideri, takma adı Berlin olan Andrés de Fonollosa rolünü oynuyor. Soğuk, acımasız ve oldukça rahatsız edici.

Nairobi; Alba Flores, 31 yaşında ve Madridli. Çetenin lideri Berlin dışında herkesle iyi geçinen aşırı güçlü bir soyguncu olan Nairobi takma adıyla Ágata Jiménez karakterini canlandırıyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

3
2 hisseleri, 3 Puanlar

Tepkinizi emoji ile gösterin

Çok Güldüm Çok Güldüm
0
Çok Güldüm
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Sevdim Sevdim
2
Sevdim
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Kusacam Kusacam
0
Kusacam
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Ahmet KARADAYI

Platin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular sorabilirsiniz
İçerik Ekle
Görseller ile Biçimlendirilmiş Metin Hazırlayabilirsiniz
Bilgi yarışması
Bilgi amaçlı doğru ve yanlış cevapları olan sorular hazırlayabilirsiniz
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapabilrsiniz
Liste
Klasik İnternet Listesi
Geri sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Oluştur
Görsel
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı