2
1 Paylaş, 2 Puanlar

Kesişme: İyi ki Varsın Eren Filmi

Kesişme İyi Ki Varsın Eren filmi için en son söylenecek şeyi ilk başta söyleyeyim, filmi çocuklarınızla kardeşlerinizle gidin izleyin. Gerçekten çok emek harcanan, bir o kadar da duygu yoğunluğunun en üst noktaya taşıyan bir film. Öncelikle bolluk içinde bir şeyleri hala beğenmeyen çocuklarımıza, nasıl bir yokluğun olduğunu göstermek için güzel bir film. Filmin başrol oyuncularından İSMAİL HACIOĞLU için söylenecek tek bir şey var, MUHTEŞEM BİR OYUNCU.

Kesişme: İyi ki Varsın Eren Filmi Konusu

Kesişme; İyi ki Varsın Eren, Trabzon Maçka’da teröristlerle kahraman Mehmetçiğin çatışması sırasında hayatını kaybeden Eren Bülbül ve onu korumaya çalışırken şehit olan Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in hayat hikayesini konu ediyor.

Kesişme: İyi ki Varsın Eren Filmi Oyuncuları

Yönetmenliğini Ömer Feyzioğlu, yapımcılığını ise Mustafa Uslu’nun üstlendiği Kesişme; İyi ki Varsın Eren filminde, Rahman Beşel, İsmail Hacıoğlu, Emir Çiçek, Mutlunur Lafçı ve Alayça Öztürk başrolleri paylaşıyor.

Eren Bülbül Kimdir?

Eren Bülbül, Ayşe ve Hasan Bülbül çiftinin çocuğu olarak 1 Ocak 2002 yılında MAÇKA’da dünyaya geldi. Babasını küçük yaşta kaybeden Bülbül, ilçeye bağlı Köprüyanı Mahallesi’ndeki tek katlı evde annesi ve 12 kardeşiyle yaşamını sürdürdü. İlkokulu Köprüyanı, ortaokulu Çatak İlköğretim Okulunda okuyan Bülbül, eğitimine Maçka Anadolu İmam Hatip Lisesinde devam etti.

Eğitiminden arta kalan zamanlarda ailesinin geçimine katkıda bulunmak amacıyla bağ, bahçe ve yük taşıma gibi gündelik işlerde çalışan Bülbül, küçük yaşına rağmen elinden geldiğince ailesine destek oldu. Yaşamı boyunca karşılaştığı zorlukları göğüsleyen Bülbül, Trabzon’un Maçka ilçesi kırsalında, güvenlik güçlerine ihbar ettiği terör örgütü mensupları tarafından 11 Ağustos 2017’de,  ağır yaralandı ve şehit oldu.

Ferhat Gedik Kimdir?

Şehit J. Astsubay K. Bçvş. Ferhat Gedik Kimdir?
Evli ve 2 çocuk babası olan şehit Jandarma Kıdemli Başçavuş Gedik (38) 11 Ağustos 2017’de Trabzon’un Maçka ilçesi kırsalında PKK’lı teröristlerin kurmuş olduğu hain pusuda Eren Bülbül’ü korumak için evinin önünde Eren ile birlikte şehit olmuştur.
Eren Bülbül’ün şehit edildiği bu hain saldırıda Eren’i korumak için kendi canını siper eden ve vücuduna isabet eden 41 kurşunla şehit olan, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin kahraman askerleri arasındadır.
Tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve dua ile anıyoruz. Ruhları şad, mekânları cennet olsun.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

2
1 Paylaş, 2 Puanlar

Tepkinizi emoji ile gösterin

Çok Güldüm Çok Güldüm
0
Çok Güldüm
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Kusacam Kusacam
0
Kusacam
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Üzüldüm Üzüldüm
2
Üzüldüm
Ahmet KARADAYI

Platin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular sorabilirsiniz
İçerik Ekle
Görseller ile Biçimlendirilmiş Metin Hazırlayabilirsiniz
Bilgi yarışması
Bilgi amaçlı doğru ve yanlış cevapları olan sorular hazırlayabilirsiniz
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapabilrsiniz
Liste
Klasik İnternet Listesi
Geri sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Oluştur
Görsel
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı