Yazılarımızda girişimciliğin ne olduğundan, zorluklarından ve artı değerlerinden sıklıkla bahsediyoruz.  Bu yazımızda ise günümüzün en popüler satış-pazarlama alanlarında network marketingin girişimcilikteki konumunu ve girişimciler için nasıl bir fırsat olduğunu ele alacağız.
Bir girişim kurmak dışardan çok çekici görünebilir hatta kolay bile zannedilebilir ancak durum aslında anlaşıldığı gibi değildir. Her girişim alanına göre ürün ya da hizmet, iş ortakları, satış kanalları, sermaye gibi temel gereksinimleri gerektirir. Bunların hepsini bir araya getirebilseniz de işin doğası gereği risk her zaman vardır ve günümüzdeki girişimlerin çok az bir kısmı başarıya ulaşabilmektedir. Çok değişkenli bir tüketim dünyasında, en az onun kadar değişkene sahip girişimcilik kulvarında başarıya ulaşmak dışardan gözüktüğünden çok daha zordur.
Yukarıda yazdıklarımız sizin motivasyonunuzu kırmasın çünkü şimdi sizlere gerçek bir fırsattan bahsedeceğiz. Bahsettiğimiz zorlukları network marketingle aşabilirsiniz. Sektörün öncülerinden Kyani, girişimcilere karşılarına çıkan zorlukları aşmalarında yardımcı oluyor ve onları destekliyor.
Kyani iş ortağı olarak kendi işinize sahip olmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Bunun yanında Kyani’nin yıllardır müşterilerine ulaştırdığı kaliteli ürün ve hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Sağlıklı yaşam yaşamı benimseyen hedef kitleye uygun olan geniş ürün yelpazesini kullanarak satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bunları yaparken ise şirket kurmanıza ve dükkan, depo tutmanıza gerek kalmayacaktır. Diğer iş ve pazarlama kollarında girişimci olmak beraberinde yüksek sermaye ihtiyaçlarını ve risklerini getirse de network marketingde risk her zaman daha azdır.
Sıraladığımız artı nedenleri girişimciliğin zorluklarıyla kıyasladığımız anda şunu rahatlıkla dile getirebiliriz. Network marketing girişimciler için fırsattır!


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkinizi emoji ile gösterin

Çok Güldüm Çok Güldüm
0
Çok Güldüm
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Kusacam Kusacam
0
Kusacam
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
kenankalin

Platin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular sorabilirsiniz
İçerik Ekle
Görseller ile Biçimlendirilmiş Metin Hazırlayabilirsiniz
Bilgi yarışması
Bilgi amaçlı doğru ve yanlış cevapları olan sorular hazırlayabilirsiniz
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapabilrsiniz
Liste
Klasik İnternet Listesi
Geri sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Oluştur
Görsel
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı