0
1 Paylaş

Bu hafta ki film önerimiz HEDEFİM SENSİN.Kendi adıma söyleyyeim muhteşem bir film olmuş.ATA DEMİRER gerçekten Türkiye’nin en büyük komedyenlerinden. Hatta iki büyüğün bir tanesi.Tam bir ATA DEMİRER konseri gibi olmuş film.Senaryo akıcı.Ve ATA DEMİRER farkıyla bir türkü dinleme şansınızda olacak.Hangisi mi? küçük bir ip ucu NEŞET ERTAŞ türküsü.Film sadece bana göre güzel değil işte gişe sonuçları bunun en güzel örneği..

Box Office Türkiye’nin verilerine göre, Ata Demirer’in başrolünde yer aldığı Hedefim Sensin, 403 bin 158 kişiyle hafta sonu en çok izlenen film oldu. Kıvanç Baruönü’nün yönettiği, Ata Demirer’in yazıp başrolünde yer aldığı Hedefim Sensin, beş haftadır vizyonun lideri olan Müslüm’ü de tahtından indirdi. Hedefim Sensin, Ata Demirer’in Eyvah Eyyvah 3’ten bu yana en iyi açılış yapan filmi oldu.

Son beş haftanın gişe lideri olan Müslüm, vizyondaki altıncı hafta sonunda 247 bin 236 seyirci tarafından izlendi. Film toplamda 5 milyon 534 bin 712 kişi tarafından izlendi. Deliler Fatih’in Fermanı ise 114 bin 935 seyirciyle üçüncü sırada yer alan yapım oldu.
Hedefim Sensin Film Konusu
Zekeriya Taştan (Ata Demirer), İstanbul sokaklarında çiğ köfte satmaktadır. Çok geveze bir adam olduğu için sürekli yanlış zamanlarda yanlış şeyler söyleyerek başına iş açar. En sonunda da yine çenesini tutamaması nedeniyle iki mafya grubu arasında büyük bir savaşa neden olur ve can güvenliğini sağlamak için İstanbul’u terk etmek zorunda kalır. Kendisine kalacak yer olarak Gökçeada’yı seçer. İlk defa ayak bastığı Gökçeada da sadece kendisinin değil, ada sakinlerinden Hafize, Leyla ve Yarım Hasan’ın da hayatı tamamıyla değişir.
HEDEFİM SENSİN de ATA DEMİRER dışında da tam bir ustalar geçidi.Demet Akbağ, Tarık Ünlüoğlu, Gonca Vuslateri, İlker Aksum, Erkan Can ve daha niceleri.Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

0
1 Paylaş

Tepkinizi emoji ile gösterin

Çok Güldüm Çok Güldüm
0
Çok Güldüm
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Kusacam Kusacam
0
Kusacam
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Ahmet KARADAYI

Platin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular sorabilirsiniz
İçerik Ekle
Görseller ile Biçimlendirilmiş Metin Hazırlayabilirsiniz
Bilgi yarışması
Bilgi amaçlı doğru ve yanlış cevapları olan sorular hazırlayabilirsiniz
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapabilrsiniz
Liste
Klasik İnternet Listesi
Geri sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Oluştur
Görsel
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı