0
2 hisseleri

Yazılarımın hayranı olmayan( ancak ben gönderirsem okuyan) ama hayranım olan zoraki bir okuyucum benden ısrarla pozitif bir yazı istiyor. Kendisinin hayranı  çok ama o yıllardır benim hayranım 🙂 .  Bende o gün bugün değilse hangi gün. Ukalalığımla ün yapmış biri olarak bu dünyanın en güzel günlerinden biri 1 NİSAN. Bilmeyenler için güneşin doğduğu saatlerde güneşle beraber bende doğmuşum, aydınlanmış dünya.

Beni yakından tanıyanlar bilir aslında, hep kaçarım doğum günlerinde. Telefonlarımı kapatır, günler öncesinden sosyal medya hesaplarını dondururum. Bilsin isterim herkes kimsenin ilgisine muhtaç değilim. Kimse facebook vs nin hatırlatmalarından hatırlamasın bu günü. Ama sağolsunlar çekirdek kadrom vardır hep günler öncesinden arayan yazan. Bu sene niye ilan ediyorum çok önemli bir şeymiş gibi bu günü? Olur, da cezalı olduğumu bu gün yalnız kalmayı hak ettiğimi düşünen NANKÖRLER varsa yalnız olmadığımı görsünler diye. Aslında ben hiç yalnız kalmadım neden biliyor musunuz? Benim doğrularım oldu hep, yalnızlıktan hiç korkmadım, ilgi manyağı olmadım.

İki gün öncesinden almaya başladım yine samimi içten iki üç cümlelik doğum günü mesajlarımı. Facebook hatırlatmadan, sadece yüreklerinde olduğum güzel insanlar tarafından.

Çok iyi insan olduğumu iddia etmedim hiçbir zaman, ama geriye dönüp baktığımda insanların hayatlarına dokunup güzel şeyler yapmışım. Bunu da az da olsa güzel olan, vefalı olan, insan olanlar hatırlıyor, biliyor, unutmuyor.

Uzun sayılacak bir hayat geride bıraktım. Kaç kez kazık yedim, düştüm inanın bilmiyorum. Bildiğim tek şey her düştüğümde eskisinden daha güçlü ayağa kalktığım.

VE BUGÜN 1 NİSAN,  GÜNEŞLE BERABER YENİDEN DOĞDUM BEN.

Bu yazının şarkı tavsiyesi tam bana yakışır ukalalıkla AYNA : DOĞUM GÜNÜ

Bu şarkının yarısı bana yarısı da benim varlığımın kıymetini bilip bana hissettiren bütün güzel insanlara..

HAYATIMDA ALDIĞIM EN ANLAMLI GÜZEL ETKİLEYİCİ DOĞUM GÜNÜ MESAJIMI PAYLAŞMAK İSTERİM

Yüreği güzel insanlar azdır diyerek başlamak istiyorum sana dair  söyleyeceklerime.. Aslında o kadar çok şey vardır ki anlat anlat bitiremez fakat tarif edemez nereden başlayacağını bilemez ya insan işte o andayım. Bir insan bu kadar özel olamaz dedirtenlerdensin. Kaç kişi böyle güzel sevebilir ya da değer verebilir,  ya da güvenebilir misin ? Herkesle gülebilir misin ya da eğlenebilir misin? Kim acına ortak olabilir? Peki gözyaşlarına? Mutlu olmanın her an mümkün olduğunu hissettirebilir mi? Gerçekleri kaç kişi gösterir sana? İçten yaralarını saracak, paylaşacak kaç kişi var hayatında? Sana güzel gözleriyle tüm samimiyetiyle bakan biri olabilir mi? Hayatına her an bir şeyler katabilen biri mümkün mü? Bu kadar masumiyetlik, güzellik barındıran, merhametli adam tüm bunların ve daha fazlasının cevabısın. Asıl dünyanı gördüm ben; senin ruhunun ışığından, yüreğinin güzelliğinden nasibini alan biri olarak söylüyorum iyi ki varsın! Doğum günün kutlu olsun..

Daha ekleyebileceğim o kadar şey var ki ama uzun uzun yazamam  konuşamam bilirsin. Sessizliğimi duyduğun için teşekkür ederim. İyi ki doğdun…  ( İMZA KİM DİYE SORAN OLURSA İLK PARAGRAFTA BAHSİ GEÇEN  KİŞİ 🙂 )

İnsan bu mesajı okuyunca söyleyecek yazacak çok bir şeyi kalmıyor, İYİKİMSİN.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

0
2 hisseleri

Tepkinizi emoji ile gösterin

Çok Güldüm Çok Güldüm
0
Çok Güldüm
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Kusacam Kusacam
0
Kusacam
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Ahmet KARADAYI

Platin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular sorabilirsiniz
İçerik Ekle
Görseller ile Biçimlendirilmiş Metin Hazırlayabilirsiniz
Bilgi yarışması
Bilgi amaçlı doğru ve yanlış cevapları olan sorular hazırlayabilirsiniz
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapabilrsiniz
Liste
Klasik İnternet Listesi
Geri sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Oluştur
Görsel
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı