Reseller (bayi) hosting, bir işletme olarak daha fazla gelir elde etmenize ve sizi bir web geliştiricisinden daha fazlasını yapmanıza yardımcı olabilecek bir hizmettir. Başlangıç olarak, web sitesini yapmak ve yönetmek yerine, web alandaki tüm hizmetleri bir noktada sunarak birleştirilmiş bir hizmet sağlayıcı olmanıza yardımcı olur.

İkinci olarak, bir bayi hosting sağlayıcısı olmak iyi bir fikirdir, çünkü o zaman mevcut müşterileriniz, web sitelerine web hosting hizmeti almak için başka firma veya bu işi yapan kişilere gitmek zorunda kalmayacaktır. Sizin gibi bilinen bir hosting sağlayıcıyla iş yapabilirler.

Reseller (bayi) hosting’e girme maliyeti, başlangıç yapacak kişi gözünden bakılırsa yüksek değildir çünkü para harcayacak ek kurulum bedelleri veya satın alınması gereken farklı bileşenler yoktur.

Temel olarak, bir reseller hosting planına ihtiyacınız olduğunu söylüyorsunuz ve başlamak için yapmanız gereken tek şey başlangıç paketleriyle işinizi ayağa kaldırmak. İşletmeniz geliştikçe, müşterilerinizin doğru yardımı almasını sağlamak için destek bakım ekibi oluşturabilirsiniz. Ekibinizi kademeli olarak genişletebilirsiniz ve bunu en baştan yapmak zorunda değilsiniz. Bu sebeplerden ötürü alacağınız performansta bu anlamda çok önemli. Fiyat performans diyebileceğimiz paketleri ile Güzel Hosting, reseller hosting hizmetleri konusunda bizlerin karşısına hem performanslı hem de uygun fiyatlı olarak çıkıyor.

 

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Tepkinizi emoji ile gösterin

Çok Güldüm Çok Güldüm
0
Çok Güldüm
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Kusacam Kusacam
0
Kusacam
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
kenankalin

Platin

1 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. reseller hosting alırken benimde tercihlerimin arasında hep güzel hosting en başı çekiyor. genelde birkaç site barındırıyorum ve teknik desteğe çok ihtiyaç duyuyoruz gece bile anında destek veriyorlar müşteri odaklılar.

Choose A Format
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular sorabilirsiniz
İçerik Ekle
Görseller ile Biçimlendirilmiş Metin Hazırlayabilirsiniz
Bilgi yarışması
Bilgi amaçlı doğru ve yanlış cevapları olan sorular hazırlayabilirsiniz
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapabilrsiniz
Liste
Klasik İnternet Listesi
Geri sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Oluştur
Görsel
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı