SON DAKİKA

Doğum Günümüz Kutlu Olsun

love
Doğum Günümüz Kutlu Olsun

Zaman bir su misali akıp giderken  AlemNedio ile yola çıkalı 1 yıl oldu. Yayın hayatımıza 29 ekim 2018 de başlamıştık. 29 ekimi seçmemizin iki nedeni vardı. Birinci nedeni kurucu adminimizin doğum günü ( BU ARADA DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN SEVGİLİ ADMİNİM OKURSAN TABİ 🙂 ) İkinci nedeni tabi ki CUMHURİYETİMİZİN kuruluş tarihi.

Her yeni oluşum gibi bizimde eksiklerimiz vardı ki hala var. Ama biz bu eksikliklerimizle siz değerli takipçilerimizin sayesine her geçen gün gelişerek düzelerek büyüyoruz. Ciddi okuyucu sayısına ulaştık. Bu siteyle biz iki kişi ilgileniyoruz. İkimizinde çok ciddi iş yoğunluğu olduğu halde gayet başarılı işler çıkardık.

Seneye de daha da büyümüş olarak görüşmek üzere SEVGİYLE VE SEVDİKLERİNİZLE KALIN.

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

18 Kasım 2019, 09:09

Pınarbaşı Azdavay Yolları

Bu haftaki blog yazımız biraz kısa ama maceralı olacak. Çok merak ettiğim ama zaman yetersizliğinden bir türlü gidemediğim Kastamonu Pınarbaşı yolculuğuna çıktım. Yol istikameti olarak BARTIN ULUS KASTAMONU güzergahını seçtik 4 arkadaş. Şoför ben olduğum için manzaranın tadını onlar kadar çıkaramadığım gibi bütün yorgunluğu bana kaldı. Kahvaltı yapmadan yola çıktık,...

Devamını Görüntüle