SON DAKİKA

Bütün Suç Şeytanın Kulun Hiç Mi Suçu Yok?

sad
Bütün Suç Şeytanın Kulun Hiç Mi Suçu Yok?

Kırgınım diyorum,sitemler ediyorum herkes geçmişten birine bağlıyor.Dün de bugünün geçmişi değil mi zaten.Hiç kimse kendine bağlamıyor niyeyse,geçmişten bir günah keçisi iyileşmediği düşünülen bir yara.Geri kalan herkes masum yada herkes suçlu kendi masum.Nasrettin hoca misali hırsızın hiç mi suçu yok?Yarayı açan(lar) suçlu, yara sahibi suçlu iyileştirmeyenlerin,ilgilenmeyenlerin,yanlış tedavi uygulayanların hiç mi suçu yok.
Şimdi bunu yazıyorum ya Allah’ın hiç bir kulu kendi üstüne almayacak. BÜTÜN SUÇ ŞEYTANIN,KULUN HİÇ SUÇU YOK.İtenin suçu var,düşenin suçu var,tutmayanların,kaldırmayanların suçu yok öyle mi? Belki de haklısınız İNSANLARI YAPMADIKLARI BİR ŞEYDEN DOLAYI SUÇLAYAMAYIZ KANUNEN.Peki… Kabul ediyorum, o zaman kimsede beni vermeyeceğim değer için,sevmeyeceğim için suçlayamaz artık.Kimse kimseyi suçlamamalı artık.Madem yapmadığı şeyler için kimse kimseyi suçlayamıyorsa,hiç kimse,hiç kimseyi suçlamasın artık nankör bu diye.
SAHİ BÜTÜN SUÇ ŞEYTANIN,KULUN HİÇ Mİ SUÇU YOK?

Başlıklar: , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

23 Nisan 2019, 22:30

Rüyalar Asla Kavuşamayacak Olanlara Rahmettir

Birini ne kadar özlediğini ancak onu rüyalarda nasıl gördüğünle anlarsın. Sarılmalarına iyi bak. Kemiklerin ağrıyorsa uyandığında, kolların uyuşmuşsa sımsıkı tutmaktan sen özlemişsin. Hele ağzında hala ıslaklık duruyorsa öpmekten, öpüşmekten senin halin baya vahim. Aslında zor olan, kötü olan özlemek değildir. Özlediğini hiçbir zaman bilmeyecek olması. Ya da senin hiçbir zaman...

Devamını Görüntüle