0
2 hisseleri

Aşkı yürek yaşayacak, ben anlamam bundan gayrısını. Aşkı yaşayacak ki sevmeyi öğrensin, yanmayı öğrensin. Bir insanın, başka bir insanı düşünemeyeceği, tahmin edemeyeceği kadar nasıl sever onu öğrensin. 24 saat kesintisiz biri nasıl düşünülür, hayat başkası için nasıl yaşanılır öğrensin.

Hep kadınları yıkan erkekler konuşulur. Sorarım kadınlara, erkekleri yıkan, aşkın ateşiyle, acısıyla yakan kimler? Onları hayal kırıklıklarını yaşatanlar, yaşamaktan bıktıranlar uzaylılar mı? Dünya üzerinde, birileri birilerini yıkıyor, kırıyor, hayallerini çalıyor ve ondan sonra karşılaştıkları bunların bedelini ödüyor.

Geçmişte yaşayan birini, asla geleceğiniz yapmaya çalışmayın. Çünkü o bu gününüzü zindan eder. Abartmıyorum, mübalağa etmiyorum, bu sözümü ciddiye alın, bedelini ağır ödetirler. Öde öde bitmeyecek bir borç gibi.  Kaplumbağanın evini ipotek ettirmesi gibi sürekli üstünde taşıdığın bir yük. Bitmiyor, bitmiyor, bitmiyor…

Yüreğin cehennem gibi yanması vardır birde, sokağa, soğuğa, yağmura atarsın kendini, kesmez bunlar ateşini. Telefon elinin altında, bir tuşla bitecek dertlerin, sönecek ateşin. Ama gurur mu? Yoksa verdiğin değerin karşılığını alamamanın verdiği burukluk mu nedir bilinmez, engel olur bir şeyler sana.

Mutlu olsun da nerede, kiminle olursa olsun diyorlar ya BENİM ÖLDÜĞÜM BAŞKASINI YAŞATACAKSA.. BAŞLATMAYIN LAN ÖYLE AŞKIN IZDIRABINA.

En son sen de herkes gibisin derler, herkes olursun onun için. Şöyle düşününce zaten farklı olduğumu hiç hissettirmemişti ki bana. BEN HERKESİM BELKİ SENİN İÇİN AMA HERKES ”HİÇ KİMSE” SEVEMEYECEK BENİM SEVDİĞİM GİBİ SENİ.

Bu yazının şarkı tavsiyesi Gizem KARA: YARAMSIN

AHMET KARADAYI


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

0
2 hisseleri

Tepkinizi emoji ile gösterin

Çok Güldüm Çok Güldüm
0
Çok Güldüm
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Kusacam Kusacam
0
Kusacam
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Ahmet KARADAYI

Platin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular sorabilirsiniz
İçerik Ekle
Görseller ile Biçimlendirilmiş Metin Hazırlayabilirsiniz
Bilgi yarışması
Bilgi amaçlı doğru ve yanlış cevapları olan sorular hazırlayabilirsiniz
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapabilrsiniz
Liste
Klasik İnternet Listesi
Geri sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Oluştur
Görsel
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı