3
3 Puanlar

Squid Game 2. Sezon Hakkında

Netflix‘in 17 Eylül’de yayınladığı Güney Kore dizisi büyük beğeni topladı. Netflix Top 10’da zirveyi hiç bırakmayan Kore yapımı dizinin 2. sezon onayı hakkında henüz bir açıklama yok.

Toplam 9 bölümden oluşan dizi, aksiyon, macera ve dram türünde yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Dong Hyuk Hwang üstlenirken, senaryosunu da yine Dong Hyuk Hwang kaleme aldı.

Dizinin oyuncu kadrosu

Lee Jung-jae, Park Hae-soo, Oh Young-soo, Wi Ha-joon ve Jung Ho-yeon gibi isimler yer alıyor. Dizi IMDb’de 20 bine yakın kişi tarafından oylandı ve 8,3’lük puana sahip oldu.

Squid Game konusu

Dizinin konusu, Para sıkıntısı çeken yüzlerce oyuncu, tuhaf bir davet alır. Davette onlara cazip bir ödül karşılığında çocuk oyunlarında yarışmaları teklif edilir. Teklifi kabul eden oyuncular, yarışmayı kazanırlarsa 40 milyon dolarlık büyük ödülün sahibi olacaktır. Ancak ödül cazip olsa da oyunun ölümcül riskleri vardır.

Çeşitli nedenlerle hayatta başarısız olan, ancak aniden on milyon ABD doları kazanmak için bir hayatta kalma oyununa katılmak için gizemli bir davet alan insanların hikayesi. Oyun bilinmeyen bir yerde gerçekleşir ve katılımcılar nihai bir kazanan olana kadar kilitlenir. Hikaye, kalamar oyunu gibi Kore’nin 1970’ler ve 1980’lerdeki popüler çocuk oyunlarını, saldırı ve savunmanın toprağa çizilmiş kalamar şeklinde bir tahta kullandığı bir etiket türü olan Korece adının birebir çevirisini içerecek.

Squid Game 2.sezon olacak mı?

IMDb’de iyi bir puan alan dizi Nteflix Top 10’da da zirvede yer aldı. Dizinin 2.sezonu ile ilgili henüz bir açıklama yok. IMDb’de dizinin devam edeceğine dair bir ibare de bulunmuyor. Ancak Netflix diziye gösterilen bu büyük ilginin ardından diziye 2. sezon onayı verebilir düşüncesi hakim.

Popüler Fil ve Dizi Tavsiyeleri için TIKLAYINIZ


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

3
3 Puanlar

Tepkinizi emoji ile gösterin

Çok Güldüm Çok Güldüm
0
Çok Güldüm
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Sevdim Sevdim
1
Sevdim
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Kusacam Kusacam
1
Kusacam
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
4
Beğendim
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Cmhr74

Platin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular sorabilirsiniz
İçerik Ekle
Görseller ile Biçimlendirilmiş Metin Hazırlayabilirsiniz
Bilgi yarışması
Bilgi amaçlı doğru ve yanlış cevapları olan sorular hazırlayabilirsiniz
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapabilrsiniz
Liste
Klasik İnternet Listesi
Geri sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Oluştur
Görsel
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı