1
1 Paylaş, 1 Puan

KPSS 2020 sonuçları ne zaman, saat kaçta açıklanacak?

KPSS sonuçları açıklandı mı? sorusu gündemde yer almaya devam ediyor. Memur adaylarının katılım sağladığı KPSS sınav sonuçları için KPSS sonuç tarihinin yaklaşmasıyla birlikte ÖSYM duyurular sayfasına ziyaretler artı. Adayların haftalar önce girdikleri KPSS sonucunu değerlendirmelerin tamamlanması ardından online sistem üzerinden görüntüleyebilecek. Söz konusu sınavın sonuçları, osym.gov tr KPSS sınav sonucu sorgulama ekranından aday T.C kimlik numarası ve şifresi ile sorgulanacak. Gözler şimdi ÖSYM’den gelecek son dakika KPSS sonuç açıklamasında. İşte, ÖSYM duyurular sayfasından KPSS sonuçları için yapılan açıklama ve KPSS sonuç sorgulama ekranıyla ilgili ayrıntılar.

KPSS sınav sonuçları adaylar tarafından son dakika açıklamalar ile takip ediliyor. Memur adaylarının katılım sağladığı 2020 KPSS sonuçlarının açıklanmasına kısa bir süre kaldı. Adaylar eylül ayında girdikleri KPSS sınavının sonucunu online sistem üzerinden görüntüleyebilecek. 2020 KPSS sonuçları takvime göre ekim ayı içerisinde ilan edilecek. Peki, KPSS 2020 sonuçları ne zaman, ekimin kaçında açıklanacak? İşte 2020 KPSS sonuç tarihi…

ÖSYM’nin bu yılki takvimine göre, 2020 KPSS sonuçları 22 Ekim tarihinde AİS (Aday İşlemleri Sayfası) üzerinden erişime açılacak. Adaylar, kendilerinden istenilen bilgileri sisteme girerek KPSS sonucunu görüntüleyebilecek. Öğleden sonra açıklanması muhtemel olacak.

KPSS LİSANS SONUÇLARI DAHA ERKEN AÇIKLANABİLİR Mİ?

ÖSYM, bu yıl gerçekleştirdiği bazı sınavların sonuçlarını beklenen tarihten önce açıklamıştı. KPSS lisans sonuçları da ÖSYM’nin yoğunluk durumuna göre daha erken ya da daha geç olarak da değişiklik gösterebilir. KPSS sonuçları açıklandığı zaman aşağıdaki linkten sorgulama yapabilirsiniz.

Linke Git: ÖSYM SONUÇ 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

1
1 Paylaş, 1 Puan

Tepkinizi emoji ile gösterin

Çok Güldüm Çok Güldüm
0
Çok Güldüm
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Sevdim Sevdim
1
Sevdim
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Kusacam Kusacam
0
Kusacam
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
yönetim

Platin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular sorabilirsiniz
İçerik Ekle
Görseller ile Biçimlendirilmiş Metin Hazırlayabilirsiniz
Bilgi yarışması
Bilgi amaçlı doğru ve yanlış cevapları olan sorular hazırlayabilirsiniz
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapabilrsiniz
Liste
Klasik İnternet Listesi
Geri sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Oluştur
Görsel
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı