SON DAKİKA

Ilıca Şelalesi Nerede? Nasıl Gidilir?

love
Ilıca Şelalesi Nerede? Nasıl Gidilir?

Ilıca Şelalesi Karadeniz’deki bir çok yer gibi saklı kalmış keşfedilmeyi bekleyen cennet köşesi. Huzurun saklı olduğu yerlerden bir tanesi.14 mt yükseklikten dökülen su ve kuş sesleri arasında zaman dursun isteyeceksiniz.

Ilıca Şelalesi, Nerede, Nasıl Gidilir?

Kastamonu / Pınarbaşı’ ya gelebilmek için kara yolu ulaşımını tercih etmelisiniz.

Ankara Üzerinden Geliş: Ilgaz dağlarını geçtikten sonra Kastamonu’ya ulaşmış olacaksınız. Buradan şu ilçeleri sırayla geçerek : Seydiler – Ağlı – Azdavay , Pınarbaşı ‘ya ulaşabilirsiniz. Yaklaşık olarak 200 km olan bu yolu aşmak 4 saatinizi almaktadır.

İstanbul Üzerinden Geliş: Bolu dağı ve Gerede yolunu geçip ardından Karabük ‘e sapmalısınız. Daha sonra ise sırasıyla Safranbolu ve Eflani ilçelerini geçip Pınarbaşı ‘ya ulaşmanız mümkün. Bu yol ise yaklaşık 5000 km dir ve  5-6 Saat sürmektedir.
Seyahat firmalarını kullanarak gelmek isteyenler için direk yolcu taşımacılığı Kastamonu ve İstanbul illeri üzerinden mevcut. Diğer şehirlerden ise Kastamonu veya yakın illerine yolcu taşımacılığı yapan firmalar ile gidip buradan aktarma yaparak da ulaşmanız mümkün.

Kastamonu Pınarbaşı’na Kaç Saatte Gidilir ?

İstanbul – Pınarbaşı/Kastamonu Arası: 6 sa. 21 dk. (485,3 km)

Ankara – Pınarbaşı/Kastamonu Arası: 4 sa. 29 dk. (300,4 km)

 

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

07 Ağustos 2019, 00:51

Boyabat Kaya Mezarı Nerede Nasıl Gidilir?

Sinop Boyabat Kaya Mezarına Nasıl Gidilir? Boyabat Kaya Mezarı Nerede? Boyabat Batı Karadeniz Bölgesinde Sinop ilinin ilçesidir. Ankara Boyabat arası mesafe :3 sa. 58 dk.(326,2 km) İstanbul Boyabat arası mesafe :6 sa. 40 dk.(603,0 km) Çokta uzak olmayan bu yer çok az kişinin bildiği ve uğradığı tarihi bir alanımız. Ana yoldan dahi...

Devamını Görüntüle