3
1 Paylaş, 3 Puanlar

Spectral Bilim Kurgu Filmi Öneri

İMDB 10/6,3  Yapım Yılı:2016 ‧ Aksiyon/Bilim Kurgu ‧ 1 saat 47 dakika

Bilim-kurgu ve gerilim filminin yönetmen koltuğunda fantastik filmlerin usta yönetmeni Nic Mathieu oturur. New York şehrini ele geçirmek isteyen doğaüstü güçlerle savaşmaları için bir araya getirilen özel harekât ekibi şehir merkezine gönderilir. Filmin oyunca kadrosunda Max Martini, James Badge Dale ve Emily Mortimer yer alıyor.

İMDB PUANINA ALDANMAYIN 6.3 KESİNLİKLE 7.5 ÜZERİ BİR BİLİMKURGU FİLMİ ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM.

İç savaşın kıyısındaki Moldova’ya askeri destek için giden Amerikan askerleri esrarengiz bir şekilde öldürülmeye başlar. Anlam verilemeyen bu ölümleri araştırması ve mantıklı bir çözüm üretmesi için DARPA (Defense Advanced Research Projects Agency) mühendisi Dr. Mark Clyne (James Badge Dale) birliğe katılır. Olaylar hiç de umdukları gibi gelişmez ve kendilerini çok taraflı bir ölüm kalım savaşının içinde, anlam veremedikleri bir düşmanla savaşırken bulurlar.

Öncelikle filmin konusu değerlendirmek gerekirse ; Eınsteın’ın filmde kurgulanan bu teorisini ,filmle beraber ilk kez duymuş oldum ve gayet de ilgi çekici buldum. Filmin başından sonuna kadar özellikle aksiyon severler için tam ideal bir film olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bilim kurgu açısından da bir eksiklik görmedim. Lakin bu film dünya çapında ün yapmış, Hollywoo’un çok daha ünlü oyuncuları ve yönetmeni bu film de yer alsaymış olsaydı çok daha iyi yerlerde görülebilirdi film. Yine de mevcut oyuncu kadrosu da hiç te sırıtmadan gayet iyi oyunculuk çıkarmışlar .Haklarını teslim etmek lazım.. Filmi izledikten sonra Bose-Einstein yoğuşmasını araştırmanızı tavsiye ederim, Gerçekten ilgi çekici bir teori. Acaba gerçekten böyle bir şey bir silah olarak kullanılır mı diye düşünmeden edemiyor insan kesinlikle ve kesinlikle izleyin.

2016 Yapımı Netflix’in Orginal  Dizisi

Netflix’in orginal dizilerinden, izleyiciyle 2016 yılında buluşan film. Aksiyon ve bilim kurgu iyi harmanlanmış, büyük bir beklenti içinde olmadan başladığım halde gayet keyif alarak izledim. Senaryonun biraz daha üzerine düşülse, oyunculukların yeterli olmasına rağmen Hollywood filmlerinde görmeye çok daha alışık olduğumuz isimlerle, çok başarılı olacak bir serinin başlangıcı bile olabilirmiş. neyse sonuç olarak izle unut cinsine yakın bir film iyi seyirler…


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

3
1 Paylaş, 3 Puanlar

Tepkinizi emoji ile gösterin

Çok Güldüm Çok Güldüm
0
Çok Güldüm
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Sevdim Sevdim
2
Sevdim
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Kusacam Kusacam
0
Kusacam
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
4
Beğendim
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
yönetim

Platin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular sorabilirsiniz
İçerik Ekle
Görseller ile Biçimlendirilmiş Metin Hazırlayabilirsiniz
Bilgi yarışması
Bilgi amaçlı doğru ve yanlış cevapları olan sorular hazırlayabilirsiniz
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapabilrsiniz
Liste
Klasik İnternet Listesi
Geri sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Oluştur
Görsel
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı